Categories
Ask Cooking & Recipes

[ Cooking & Recipes ] Open Question : . A 10 lb. bag of rice cost $5.80. Your recipe for rice pilaf requires 3 ½ cups of rice. What will the rice cost to make?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *